İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

LGP Reflektör Difüzör

Yükleniyor...

Led Tv Işık Kılavuz Plakası (LGP) , Reflektör , Difüzör , Diffuser - Nedir?

Led Tv Işık Kılavuz Plakası (LGP) , Reflektör , Difüzör , Diffuser - Nedir?

Işık Kılavuz Plakası (LGP) , Reflektör , Difüzör , Diffuser - Nedir?
Piyasada En çok ihtiyaç duyulan SAMSUNG , LG , PHILIPS marka led televizyonların reflektör , yansıtıcı , ışık kılavuzu, difüzör, diffuser parçasını ve ledlerini bizden temin edebilir,
JAPON TEKNOLOJİinternet sitemizden https://www.jpntek.com/samsung-lg-philips-lgp-reflektor-mika-yansitici-panel- online olarak satın alabilir ve kontrol edebilirsiniz.
Bize Online olarak veya Telefon ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Işık kılavuzu plakası (LGP) , yüzeyinde çeşitli yoğun ve farklı boyutlarda ışık kılavuz noktaları bulunan optik sınıf akrilik bir levhadır.
Işık kaynağı LGP'nin kenarına yerleştirildiğinde, ışık ışık kılavuzu noktalarından tüm açılara yayılacak ve ardından ışığın ışık kılavuzu plakasında eşit şekilde dağılmasını sağlayacaktır.
Bu teknoloji, LCD TV ekranlarında Ledlerin ışığını Homojen bir şekilde dağılmasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Işık Kılavuz Plakası (LGP) , Reflektör , Difüzör , Diffuser zamanla bozulabilmektedir.
Işık Kılavuz Plakası (LGP) , Reflektör , Difüzör , Diffuser bozulmasının en büyük sebeplerinden bazıları,
kullanıcıya daha kaliteli , daha yüksek ışık vermek için yüksek güçlü aydınlatma ledleri kullanılmaktadır , bu led chipler ısınmadan dolayı yansıtıcı lgp tabakada erimeye sebep vermektedir,
böyle durumlarda led ve reflektör takım olarak değişmesi gerekmektedir , sadece led değişmesi sonucunda çok kısa sürede (1-3 hafta) yeni takılan ledlerin tekrar bozulmasına sebep olacaktır.
Biz JAPON TEKNOLOJİolarak hem orijinal kalitede malzeme hem de fabrika seviyesinde tamir hizmet vermekteyiz.

 
LED ışık kılavuzu plakasının tasarım prensibi.
LGP'nin (ışık kılavuzu plakası, LED ışık difüzörü paneli) tasarlanmasının amacı, posteri aydınlatmak için her bir arkadan aydınlatmalı emlak tabelasında bir hat kaynağını bir yüzey kaynağına dönüştürmektir. aydınlatma armatürü reflektörü olarak ışık kılavuzu difüzör filmi ile arka çubuğu. 
Yüksek kaliteli optik dereceli akrilik alt tabakaya dayanan, LCD ve arka ışık teknolojisini kullanan LGP, yüksek ışığı LED ışık kılavuz noktasından iletir, kenar ışıklarını tekdüze bir yüzey ışığına yansıtır.
Lazer kazıma veya dijital baskı teknolojisi ile birleştirilen LGP, sabit sıcaklık, sabit nem ve tozsuz bir ortamda yapılmıştır. Ultra ince ve süper parlak, homojen ışık kılavuzu, enerji tasarrufu ve çevre koruma, karanlık alan yok, dayanıklı, sarıya kolay değil, basit ve hızlı kurulum ve bakım özelliklerine sahiptir.
Şu anda, ışık yayıcı plakanın maksimum genişliği 2000 mm'ye, uzunluk 4000 mm'ye ve en ince kalınlık sadece 2 mm'ye ulaşabilir.
Parlaklığı sağlamak için, büyük boyutlu ekranda buna bağlı olarak LGP kalınlığını arttırmalı, böylece ışık yayıcı etkisini buna bağlı olarak azaltmalı ve en kalın led difüzör paneli 20 mm'yi geçmemelidir.
 
LED ışık kılavuzunun çalışma prensibi.
Her bir led pencere ekranındaki led ışık difüzör paneli, optik dereceli PMMA levhadan yapılmıştır, optik sınıfın alt yüzeyindeki üst ışık kılavuz noktasını lazerle birleştirmek için yüksek teknoloji ürünü ve yüksek yansıtıcılığa sahip (ışık emilimi olmayan) bir malzeme kullanır. Lazer ile işlenmiş akrilik levha. 
Optik dereceli akrilik, akrilik yüzeyinde kalmak için ışık kaynağından yayılan ışığı emmek için kullanılır. Işık, ilgili LED ışık kılavuzu noktalarına çarptığında, yansıyan ışık çeşitli açılarda dağılır ve ardından yansıma koşulu, ışık kılavuzu plakasının ön yüzeyinden kırılır. Işık kılavuzu plakası, farklı boyut ve boyutlardaki çeşitli ışık kılavuz noktaları tarafından eşit şekilde aydınlatılabilir.
Yansıtıcı kağıdın amacı, alt yüzeyden maruz kalan ışığı LED ışık kılavuz paneline geri yansıtarak ışık kullanımını arttırmaktır.
 
Yükleniyor...