İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...

TKDMR LED TELEVİZYONLAR İÇİN LED TEST CİHAZI, 0-300 VOLT DİJİTAL GÖSTERGELİ, PROFESYONEL BACKLIGHT TESTER

  • Ürün Kodu: JPN-LEDTESTER-TKDMR*2B-1369
  • Depo Yer Kodu:
  • Barkod: 6242005195310
  • Kategori: TEST EKİPMANLARI
  • Fiyat
  • 449,55 TL
  • Döviz Fiyatı: 13.50 USD
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Aynı gün kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Orjinal Ürün
ÜRÜN PROFESYONEL LED TEST CİHAZIDIR.
PROFESYONEL ELEKTRONİK TEST EKİPMANLARI ÜRETİCİSİ TKDMR MARKA BİR ÜRÜNDÜR.
İÇERİSİNDE GERÇEK LED DRİVER TEST SÜRÜCÜ DEVRESİ VARDIR , RESİMDE GÖRÜLMEKTEDİR.
0-300 VOLT ARASI VOLTAJI OTOMATİK OLARAK AYARLAMAKTADIR , İSTER TEK LED İSTER 100LED AYNI ANDA DENENMEKTEDİR.
AKIMI VE VOLTAJI OTOMATİK AYARLAMA ŞEÇENEĞİ İLE DÜŞÜK VEYA YÜKSEK AKIM ÇIKIŞ KONTRÖLÜ YAPILABİLMEKTEDİR.
ÜZERİNDE BAĞLANAN LEDİN ÇEKTİĞİ VOLTAJI GÖSTEREBİLEN 3 KADEMELİ DİJİTAL GÖSTERGE MEVCUTTUR.
ÜRÜN YANINDA İNÇE UÇLU PROB VERİLMEKTEDİR.
Tkdmr LED Tv Backlight Universal Test Cihazı Çıkış 0-300V

Lütfen dikkat: giriş voltajı voltajı: 85-265V uluslararası genel

Bu yüzden de 110V-220V olabilir!

 

1. Genel bakış

 

TD2B LED TV arkaplan ışığı test cihazı, izolasyon anahtarı güç kaynağı, sabit akım devresi, akım kontrol devresi ve LED dijital voltaj ekran sisteminden oluşan bir ışık kaynağı güç kaynağıdır.

 

2. Özellikleri

 

1) voltaj çıkışı: 0-300V DC ( TD2B)

2) akım çıkışı: curren ma (başlangıç curren)0-30mA ( TD2B)

3) voltaj girişi: 85V-245V AC 50/60HZ

4) güç girişi: <20VA

5) sıcaklık: 20-40 ℃

 

3. Talimatlar

 

1) güç kaynağını takın, voltaj yaklaşık 156V(TD2B) gösterir ve birkaç saniye sonra yaklaşık 300V(TD2B) yükselir.

 

2) test ederken, sırasıyla LED ight anot ve katot dokunmak için kırmızı ve siyah kalem kullanın. Işık, hafif parlaklıktan yüksek parlaklığa kademeli olarak (3-5s) otomatik olarak değişecek ve daha sonra stabilize edilecektir. Voltaj göstergesi, o anda ışığın çalışma voltajıdır

 

4. Ekranı sökmeden Test yöntemi

 

Ekranı aydınlatmak için en az üç gereksinim karşılanmalıdır: A. Arka ışık açık, B. Ekrana güç kaynağı, C. Ekrana sinyal kaynağı. Aksi halde, ışığı ekrandan göremiyoruz ya da çok karanlık.

 

(1) sabit akım plakasının ve ışık çubuğunun arayüz soketlerini çıkarın.

(2) test cihazının kırmızı ve siyah kalemlerini, LED ışık çubuğunun arayüzünün anot ve katotuna yerleştirin.

(3) TV güç kaynağını açın ve tv'yi normal olarak açın (sabit akım plakası hariç), şu anda, ışık çubuğu, LCD ise, ana kart ve mantık kurulu tüm normal çalışır, normal görüntüler ekrandan görülebilir. Parlaklık normal parlaklıktan daha düşük olabilir Orijinal TV setinin. Test cihazının çıkış akımı, TV setlerinin her boyutunda LED arka ışık çubuklarına uyum sağlayacaktır. Böylece parlaklık, normal olan orijinal TV setinin bire bir sabit akım plakasına kıyasla nispeten daha düşüktür. Fenomen.

 

5. Test ipuçları

 

1) TV için birden fazla arka ışık grubu vardır, her grubun voltajlarını karşılaştırın, voltaj farkı 3V veya 3% 'den fazla ise, ışık çubuğunun bazı sorunları olduğu anlamına gelir.

 

2) TV için sadece bir arka ışık grubu vardır, aynı modelin iyi ışık çubuğu ile de karşılaştırılabilir, işık çubuğunun voltajı karşılaştırarak iyi olup olmadığına karar vermek.

 

3) Stabilivolt tüpünün sabit voltaj değerini test etme: kırmızı kalemi diyotun katotu ve anot ile siyah kalem ile bağlayın, voltmeter metrede görüntülenen voltaj değeri Stabilivolt tüpünün sabit voltaj değeri. (voltaj hatası 5% içinde normaldir), yukarıdaki stabilivolt tüpünün şiddetli ısınmasını önlemek için test süresini 3S içinde kontrol eder. 20v.

 

4) gerilim göstergesi, test ederken voltaj göstergesi değişmezse, açık devrede yaklaşık 300V(TD2B) olmalıdır. test ettiğimiz LED açık devrede veya kötü temas eden problarda demektir.

 

5) test ederken, test edilen ışık çubuğunun veya lamba boncuk kısa devrelerinin gösterileceğini belirten voltaj = 00.0, aynı zamanda iki proba dokunduğunda 00.0V gösterecektir.

 

6) tek LED boncuk test ederken, gerilim ekran daha düşük 2V ve LED boncuk çalışmıyor, LED boncuk elektrik kaçağı mevcut olabilir.

 

7) elektrik bağlantısı olmayan iki konuyu test ederken, görüntülenen voltaj açık devre voltajından daha düşükse, test edilen iki konu arasında elektrik kaçağı olduğunu gösterir.

 

1) ürünler, giriş, yüksek sıcaklık, su hasarı düşüşü ve kırılması, mekanik hasar ve korozyon gibi aşırı voltaj gibi insan yapımı hasara veya kazara hasara sahiptir.

 

 

Ürünü özelleştirmeniz gerekiyorsa, gereksinimlerinizi de karşılayabiliriz.

Müşteri 12V DC girişini yaptı ve ayrıca 50VDC çıkışına sahip

Paket şunlardır:

1x test cihazı

1x 20A test probu

1x güç hattı
 
TÜM ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM VE FABRİKASYON ARIZALARA KARŞI 6AY GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ödeme Teslimat ve Kargo 

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Finasbank, Garanti Bankası, T.C. Ziraat Bankası ve QNB finansbank  hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; JAPON TEKNOLOJİ Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmirl merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı MNG VEYA ARAS  kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +908503052766 numaralı hat whatsapp  gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...