İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...

ANENG, 8205C, DİİJİTAL, ÖLÇÜ ALETİ, MULTİMETRE, GİRİŞ SEVİYESİ ÖLÇÜ ALETİ, ÖĞRENCİ, OKUL, MULTİMETRE

 • Ürün Kodu: JPN-MLT-ANENG8205C
 • Depo Yer Kodu:
 • Marka: ANENG
 • Kategori: TEST EKİPMANLARI
 • Fiyat
 • 333,00 TL
 • Döviz Fiyatı: 10.00 USD
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
ANENG, 8205C, DİİJİTAL, ÖLÇÜ ALETİ, MULTİMETRE, GİRİŞ SEVİYESİ ÖLÇÜ ALETİ, ÖĞRENCİ, OKUL, MULTİMETRE 
GİRİŞ SEVİYESİ SEÇMELİ KOMÜTATÖRE SAHİP DİJİTAL ÖLÇÜ ALETİDİR.
KALİTELİ ÖLÇÜM SEVİYESİNE SAHİPTİR.

AN8205C Dijital Multimetre


AN8205C Dijital Multimetre, maksimum 1999 değeri olan 3 1/2 dijital LCD ekrana sahiptir. Multimetre, beyaz arka ışık ile net, okunması kolay LCD ekran özelliğine sahiptir. Taşınabilir ve kompakt tasarımı bulunmaktadır.

 

Özellikleri:


 • Veri saklama

 • Alçak gerilim sembol ekranı

 • Arka plan ışık fonksiyonu

 • Aşırı yük koruması.

 

AN8205C Dijital Multimetre Teknik Özellikleri


Üretici FirmaAneng
Ürün KategorisiDijital Multimetre
SeriAN8205C
DC Voltaj200mV - 2-20-2000-600V artı veya eksi 0.5%
AC Voltaj200V - 600V artı veya eksi 1.0%
DC Akım2mA - 20mA - 200mA - 10A + 1.8%
Direnç200-2-20k ile 200k, 2k Ω artı veya eksi 1.0%
Sıcaklık ÖlçümüK tipi termokupl, - 20 ℃ ~ 1300 ℃ (+ / - 3%)
Triyot ÖlçümüPnp / Npn triyot hFE
Geçiş TestiEvet
Giriş Direnci1 mΩ
Batarya9V, 6F22 (pil dahil değildir)
Maksimum Ekran1999
Ekran Boyutu45x18mm
TÜM ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM VE FABRİKASYON ARIZALARA KARŞI 6AY GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Ödeme Teslimat ve Kargo 

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Finasbank, Garanti Bankası, T.C. Ziraat Bankası ve QNB finansbank  hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; JAPON TEKNOLOJİ Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmirl merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı MNG VEYA ARAS  kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +908503052766 numaralı hat whatsapp  gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...